• Kategorie
  • MFP LaserJet Pro M227 fdw A4

Symbol: G3Q75A
2640.20
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 9 szt.
EAN 725184115004

Zamówienie telefoniczne: 695567980

Zostaw telefon
Uzyskaj więcej drukowanych stron, większą wydajność i lepszą ochronę dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP LaserJet Pro z wkładami z tonerem JetIntelligence. Zapewnij szybszą działalność swojej firmy: drukowanie dwustronnych dokumentów oraz skanowanie, kopiowanie, faksowanie i zarządzanie, aby zmaksymalizować wydajność pracy.


Funkcje:


Duża szybkość, niskie zużycie energii

Drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie za pomocą niewielkiego laserowego urządzenia wielofunkcyjnego, które łatwo mieści się w małych przestrzeniach. Szybkie drukowanie dwustronne w tempie pracy w firmie - pierwsze strony gotowe w ciągu zaledwie 7 s. Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii. Realizacja zadań oraz skanowanie do wiadomości e-mail, pamięci USB i folderów sieciowych z kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 6,9 cm.
Łatwiejsze drukowanie mobilne
Drukowanie z iPhone'a® i iPada® z aplikacją AirPrint®, która automatycznie skaluje wydruki do odpowiedniego formatu papieru. Drukowanie z urządzeń przenośnych dzięki technologii Wi-Fi Direct® i NFC Touch-To-Print - sieć nie jest potrzebna. Łatwy druk w oparciu o wiadomości poczty elektronicznej wysyłane ze smartfona, tabletu lub komputera przenośnego z wykorzystaniem usługi HP ePrint. Wysyłanie zadań druku ze smartfona, tabletu lub komputera do każdej drukarki w firmie za pomocą aplikacji Google Cloud Print™ 2.0.
Zarządzanie drukowaniem w całej firmie z poczuciem bezpieczeństwa
Centralna kontrola środowiska druku dzięki rozwiązaniu HP Web Jetadmin - i wsparcie dla sprawniejszej działalności firmy. Identyfikacja nowych urządzeń i kontrola drukowania dzięki funkcji zdalnego wykrywania i monitorowania HP Web Jetadmin. Korzystaj z zabezpieczeń dla całej floty urządzeń opartych na ustalonych założeniach z opcjonalnym rozwiązaniem HP JetAdvantage Security Manager.
Jakość HP - na każdym wydruku
Precyzyjna technologia czarnego tonera zapewnia wyrazistość tekstu, głęboką czerń i ostrość grafiki. Nie daj się zwieść wkładom, które naśladują oryginalne materiały HP. Zagwarantuj sobie jakość, za którą zapłaciłeś. Drukowanie ponad 2 razy więcej stron w porównaniu ze standardowymi wkładami dzięki opcjonalnym oryginalnym wkładom HP z tonerem o dużej pojemności. Użytkownik może drukować więcej stron niż kiedykolwiek przedtem i monitorować pozostałą liczbę stron, aby mieć pewność, że dostaje to, za co zapłacił.
Informacje o produkcie
Technologia druku laserowa monochromatyczna
Obszar zastosowań biurowy
Funkcje urządzenia Faks
Automatyczny druk dwustronny (DUPLEX) TAK
Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) TAK
Pojemość podajnika automatycznego ADF 35
Ethernet- druk w sieci (LAN) TAK
Wireless- druk przez WiFi TAK
Maksymalny rozmiar nośnika A4
Prędkość druku/kopiowania A4 w czerni 28
Pojemność podajnika papieru 250
Rozdzielczość skanowania 1200 x 1200
Rozdzielczość wydruku 1200 x 1200
Rozdzielczość kopiowania 600 x 600
Szerokość 403
Głębokość 624,4
Wysokość 455,6
Waga 9,4
Dodatkowe informacje - Skanowanie w kolorze: nie - Skanowanie dwustronne: nie - Skanowanie do e-maila: nie
Zawartość zestawu - LaserJet Pro MFP M227fdw; - Toner HP, czarny (1,600 stron); - Kabel zasilający; - Płyty CD z oprogramowaniem i podręcznikiem użytkownika;
Gwarancja Gwarancja producenta - 12 miesięcy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.